FAQ

W Student Depot Polonez w Poznaniu otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu!

Cena Pakietu Studenckiego uwzględnia opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu.

Pakiet Studencki zawiera także szybki internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego!

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do północy. Jeśli chcesz kogoś przenocować, trzeba zapłacić niewielką kwotę za pobyt w wysokości tylko 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej we wrześniu albo w lutym, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące.

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni a nawet często z tego samego kierunku. Dbamy także o łatwą możliwość porozumienia w tym samym języku.

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7.

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu, nie niższa niż 1 000 zł.

Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu.

Po potwierdzeniu stanu technicznego po zakończeniu okresu najmu mieszkania kaucję zwracamy w ciągu 14 dni roboczych.

Podczas rejestracji pobieramy również bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 200 zł.

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo miesięcznie do 10-go dnia miesiąca za bieżący okres. Można wybrać wygodną formę płatności: przelew na konto, płatność kartą na miejscu albo płatność gotówką.

Przed wprowadzeniem się należy zapłacić za cały miesiąc najmu.

Płatności można dokonać w złotówkach albo euro (kartą lub przelewem).

Większość Studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami:

 

12 miesięcy czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – w tej opcji zyskujesz zniżkę na czynsz w lipcu i sierpniu o 15%

10 miesięcy roku akademickiego od września do czerwca

5 miesięcy – semestr jesienny od września albo semestr wiosenny od lutego do czerwca – tę opcję najczęściej wybierają Studenci z całego świata przyjeżdżający w ramach programu Erasmus.

Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy optymalny wariant pobytu w akademiku w lipcu albo sierpniu.

W budynku są dostępne pralnie i odkurzacze. Można korzystać z miejsc parkingowych na zewnątrz akademika. W budynku jest sklep spożywczy oraz restauracja z kuchnią domową.

Tuż obok Student Depot Polonez kursują autobusy linii: 68, 69, 71, 235, 901. Do centrum albo na Stare Miasto można dojść pieszo w ciągu kwadransa. Bardzo blisko jest także stacja rowerów miejskich.

Czy wiesz, że w Student Depot

media i internet są w cenie!

Zarezerwuj wybrany pokój już dzisiaj! >