FAQ

W Student Depot Duet w Lublinie otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu!

Cena Pakietu Studenckiego uwzględnia opłaty za mieszkanie oraz stałą przez cały okres pobytu opłatę All-Inclisive: za media (wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie), a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu.

Pakiet Studencki zawiera także nielimitowany dostęp do siłowni i szybki internet . Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego! 

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do 22.00. Jeśli chcesz kogoś przenocować, trzeba zapłacić niewielką kwotę za pobyt w wysokości tylko 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej we wrześniu albo w lutym, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące.

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni a nawet często z tego samego kierunku. Dbamy także o łatwą możliwość porozumienia w tym samym języku.

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7.

W Student Depot opłatę comiesięczną można uiścić z góry za cały okres najmu albo miesięcznie do 5-go dnia miesiąca za bieżący okres. Można wybrać wygodną formę płatności: przelew na konto i płatność kartą na miejscu.

Przed wprowadzeniem się należy zapłacić za cały miesiąc najmu.

Podczas rejestracji pobieramy również bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 220 zł.

Płatności można dokonać w złotówkach  (kartą lub przelewem).

Większość Studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami:

 

12 miesięcy czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – w tej opcji zyskujesz zniżkę na czynsz w lipcu i sierpniu aż o 30%

10 miesięcy roku akademickiego od września do czerwca

Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy optymalny wariant pobytu w akademiku w lipcu albo sierpniu.

W budynku są dostępne pralnie i odkurzacze. Można korzystać z miejsc parkingowych na zewnątrz akademika. Tuż obok jest sklep spożywczy oraz restauracje z kuchnią międzynarodową. Możesz także bezpłatnie korzystać z dużej siłowni i aktywnie dbać o swoją formę! 

Tuż obok Student Depot Duet kursują autobusy linii: 47,154,156,160. Do centrum albo na Stare Miasto można dojechać w ciągu kwadransa. W pobliżu znajdują się też linie 17 oraz 40 oraz stacja rowerów miejskich.